Wiek
74
Wzrost
180
Kolor oczu
szare
Kolor włosów
siwe
Szkoła
PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi

angielski
słowacki
czeski
Język migowy

  • 2018-2019 – ZA MARZENIA Serial TV (pan Marian)
  • 2018 – NA SYGNALE Serial TV (Kazimierz, mąż Renaty)
  • 2018 – O MNIE SIĘ NINE MARTW Serial TV (starszy pan)
  • 2015 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (Antoni) SŁABY PUNKT (610)
  • 2014 – OBYWATEL Film fabularny (świadek)
  • 2014 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (sąsiad Franka Krempacza) TREFNY TOWAR (138)
  • 2014 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH Serial TV (góral) JUBEL (454)
  • 2012 – SZPILKI NA GIEWONCIE Serial TV (ratownik Mariusz Jaskuła),
  • 2012 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH Serial TV (górnik),
  • 2011 – SZPILKI NA GIEWONCIE Serial TV (ratownik Mariusz),
  • 2011 – SZTOS 2 Film,
  • 2011 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH Serial TV (góral),
  • 2010 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (pracownik Galińskiego),
  • 2010 – PLEBANIA Serial TV (Zenon Walencik, były mąż Krystyny),
  • 2010 – SZPILKI NA GIEWONCIE Serial TV (ratownik Mariusz),
  • 2009 – PLEBANIA Serial TV (Zenon Walencik, były mąż Krystyny),
  • 2008 – PLEBANIA Serial TV (Zenon Walencik, były mąż Krystyny),
  • 2007 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODC. 248, Serial TV (Góral)
  • 2007 – PLEBANIA – ODC. 888-890, 914 , Serial TV (Zenon Walencik, mąż Krystyny (C)*)
  • 2006 – PLEBANIA – ODC. 743, 755, 773, 791, Serial TV (Zenon Walencik, były mąż Krystyny (C)*)
  • 2006 – SĄSIEDZI – ODC. 101, Serial TV (Posterunkowy)
  • 2005 – PLEBANIA – ODC. 491/492, 494, 501/502, 514, 567, 576-578, 582-584, 611, Serial TV (Zenon Walencik, mąż Krystyny (C)*)
  • 2005 – LAWSTORANT, Film (Koziara, wytwórca trumien)
  • 2004 – PLEBANIA – ODC. 381, 385-390, 393-396, 399, 401/402, 409-412, 415, 418/419, 423, 425, 426, 436, 442-444, 456-460, 467-469, 480, 482–490, Serial TV (Zenon Walencik, mąż Krystyny (C)*)
  • 2003 – PLEBANIA – 259, 261-265, 279/280, 293, 295-297, 299/300, 306-308, 311, 321–324, 327/328, 333, 335-338, 341, 345-352, 355, 357, 367/368, Serial TV (Zenon Walencik, mąż Krystyny (C)*)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA II, ODC. 4, Serial TV (Artysta ludowy)
  • 2002 – PLEBANIA – ODC.142/143, 148-151, 156, 160-166, 174-176, 179-181, 199-202, 204/205, 208/209, 211/212, 214, 218, 222-229, 238/239, 242-244, 246/247, 253/254, Serial TV (Zenon Walencik, mąż Krystyny (C)*)
  • 2002 – BAO-BAB, CZYLI ZIELONO MI – ODC. 5, 11, Serial TV (Zenon Kowalski)
  • 2002 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODC. 107, Serial TV (Robotnik)
  • 2002 – BUŁA I SPÓŁA – ODC. 36, Serial TV (Czesław Krzyna)
  • 2001 – REQUIEM, Film (Henryk, syn Bartłomieja, ojciec Bartka)
  • 2001 – WTOREK, Film (Prowadzący przetarg)
  • 2001 – PLEBANIA – ODC. 57/58, 63, 67-71, 74, 78, 82, 87-90, 92, 94-97, 99-103, 109, 112/113, 116/117, 122-124, 127-135, Serial TV (Zenon Walencik (C)*)
  • 2001 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 307/308, Serial TV (Malarz remontujący restaurację Marty Gabriel)
  • 2001 – MARSZAŁEK PIŁSUDSKI – ODC. 5, 7, 8, Serial TV (Witos Wincenty)
  • 2000 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 271, Serial TV (Zaliwski)
  • 2000 – WYROK NA FRANCISZKA KŁOSA, Film TV (Fanfara)
  • 2000 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 26, Serial TV (Ojciec Krzysztofa)
  • 2000 – MIODOWE LATA – ODC. 60, Serial TV (Hydraulik)
  • 2000 – WOLNY PRZEJAZD, Film (Rosyjski handlarz)
  • 2000 – PLEBANIA – ODC. 16-18, 20, 22, 26/27, 31/32, 35-38, Serial TV (Zenon Walencik)
  • 2000 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 299, Serial TV (Malarz remontujący restaurację Marty Gabriel)
  • 1999 – PALCE LIZAĆ – ODC. 1, 6-8, Serial TV (Majster)
  • 1999 – NA DOBRE I NA ZŁE = ODC. 2, 4, Serial TV (Ojciec Krzysztofa)
  • 1999 – GRACZYKOWIE – ODC. 1, Serial TV (Pracownik ZOO)
  • 1999 – TEMIDA JEST KOBIETĄ CZYLI HISTORIE ZAPOŻYCZONE OD GUY DE MAUPASSANTA, Teatr TV (Mateusz)
  • 1998 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 58, Serial TV ()
  • 1998 – SIEDLISKO, Serial TV (Listonosz)
  • 1998 – PONIEDZIAŁEK, Film TV (Właściciel warsztatu)
  • 1998 – MATKI, ŻONY I KOCHANKI – SERIA II, Serial TV (Portier)
  • 1998 – 13 POSTERUNEK – ODC. 39, Serial TV ()
  • 1997 – KOCHAJ I RÓB CO CHCESZ, Film (Sprzedawca butów)
  • 1997 – ANKA (J. DOMAGALIK), Teatr TV (Listonosz)
  • 1996 – BAR ‘ATLANTIC’, Serial TV (Baca)
  • 1996 – SZAMANKA, Film (Profesor AGH – pijak)
  • 1996 – EKSTRADYCJA 2, Serial TV (Chomnicki)
  • 1996 – AUTOPORTRET Z KOCHANKĄ, Film (Wiejski playboy)
  • 1995 – BANK NIE Z TEJ ZIEMI – II SERIA, Serial TV (Celnik)
  • 1995 – WEHIKUŁ CZASU, Program TV (Kochanowski)
  • 1994 – STELLA STELLARIS, Serial TV (Żebrak)
  • 1994 – SPÓŁKA RODZINNA – ODC. 10, Serial TV (Dyrektor departamentu)
  • 1993 – SZELMOSTWA LISA WITALISA (J. BRZECHWA), Teatr TV ()
  • 1992 – KAWALERSKIE ŻYCIE NA OBCZYŹNIE, Film (Pasażer w pociągu)
  • 1992 – OBYWATEL PEKOSIEWICZ (T. SŁOBODZIANEK), Teatr TV (Pułkownik Śnieżko)
  • 1992 – BLITWO,OJCZYZNO MOJA (M. KRLEŻA), Teatr TV ()
  • 1991 – POGRANICZE W OGNIU, Serial TV (Wetter)
  • 1990 – UCIECZKA Z KINA ‘WOLNOŚĆ’, Film ()
  • 1990 – ZABIĆ NA KOŃCU, Film (Klener w barze)
  • 1990 – TRANS-ATLANTYK (W. GOMBROWICZ), Teatr TV (Fichcik)
  • 1990 – MINNA VON BARHELM (G.E. LESSING), Teatr TV (Kurier)
  • 1990 – MONSERAT (E. ROBLES), Teatr TV (Garncarz)
  • 1990 – ZAPOMNIEĆ O HEROSTRATESIE (G.GORIN), Teatr TV (Dozorca)
  • 1989 – MODRZEJEWSKA – ODC. 5, 7, Serial TV (Adam Chmielowski – Brat Albert)
  • 1989 – 300 MIL DO NIEBA, Film ()
  • 1989 – ŻELAZNĄ RĘKĄ, Film ()
  • 1988 – POGRANICZE W OGNIU, Serial TV (Radca Wetter)
  • 1988 – DOM, KTÓRY ZBUDOWAŁ JONATHAN SWIFT (G. GORIN), Teatr TV (Kontabl)
  • 1987 – KINGSAJZ, Film (Dłużnik)
  • 1987 – PANTAREJ, Film (Porucznik Pogorzelec)
  • 1987 – UCIECZKA Z MIEJSC UKOCHANYCH – ODC. 1, Serial TV ()
  • 1987 – EGZYLIA (J. JESIONOWSKI), Teatr TV (Tauros)
  • 1987 – PAMIĄTKI SOPLICY (H. RZEWUSKI), Teatr TV ()
  • 1986 – PRYWATNE ŚLEDZTWO, Film ()
  • 1986 – KOROWÓD (A. SCHITZLER), Teatr TV (Hrabia)
  • 1985 – SAM POŚRÓD SWOICH, Film (Ksiądz)
  • 1985 – PRZYŁBICE I KAPTURY – ODC. 8, Serial TV ()
  • 1985 – SPOWIEDŹ DZIECIĘCIA WIEKU, Film ()
  • 1984 – RYCERZE I RABUSIE – ODC. 7, Serial TV (Szlachcic Romanowski)
  • 1984 – WSZYSTKO POWIEM LILCE!, Film TV ()
  • 1983 – OSTRZE NA OSTRZE, Film (Romanowski)
  • 1983 – DROGA DO CZARNOLASU (A. MALISZEWSKI), Teatr TV (Grzegorz)
  • 1982 – POPIELEC, Serial TV (Puszkar)
  • 1981 – PRZYPADEK, Film (Przewodniczący ZMS)
  • 1981 – HAMADRIA, Film TV ()
  • 1981 – KARABINY, Film (Bronek)
  • 1980 – OLIMPIADA 40, Film (Żołnierz – góral)
  • 1980 – DOM – SERIA I, ODC. 9- 11, Serial TV (Inżynier Walicki)
  • 1979 – PRZYGODA Z VATERLANDEM (L. KRUCZKOWSKI), Teatr TV (Kruger)
  • 1978 – ROMAN I MAGDA, Film (Zenek)
  • 1978 – ŻYCIE NA GORĄCO – ODC. 9, Serial TV ()
  • 1977 – SPRAWA (A. SUCHOWO-KOBYLIN), Teatr TV (Urzędnik)
  • 1977 – WYPIJMY ZA KOLUMBA (L. ŻUCHOWICKI), Teatr TV (Pietia Szatunow)
  • 1975 – KAZIMIERZ WIELKI, Film (Diakon)
  • 1974 – ILE JEST ŻYCIA – ODC. 8, Serial TV ()