Wiek
65
Wzrost
182
Kolor oczu
brązowe
Kolor włosów
czarne
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2016 – HISTORIA ROJA Film fabularny (Jan Wodzyński, funkcjonariusz UBP)
  • 2015 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (Franciszek) “BYŁEM GŁUPI” (606)
  • 2015 – NIE RÓB SCEN Serial TV (Henryk, ojciec Rafała) ZAKAZ PALENIA (3)
  • 2015 – PRAWO AGATY Serial TV (detektyw Pluciński) (82,83)
  • 2014 – BARON24 Serial TV (Bolek Cybula, ojciec Bogusia) KANDYDAT NA MĘŻA (7)
  • 2014 – NA KRAWĘDZI 2 Serial TV (podinspektor Zbigniew Niżyński, oficer polskiej sekcji Europolu) (2-9,12)
  • 2014 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Ryszard Dworski) SUKNIA (156)
  • 2014 – OJCZE MASZ Film fabularny – krótkometrażowy (Tadeusz)
  • 2014 – PRAWO AGATY Serial TV (detektyw Pluciński) (62,77,78)
  • 2013 – BILET NA KSIĘŻYC Film fabularny (pułkownik, przewodniczący komisji poborowej)
  • 2013 – BLONDYNKA Serial TV (Bogdan Romuzga, brat felczerowej) SZKOŁA PRZETRWANIA (21,22)
  • 2013 – KOMISARZ ALEX Serial TV (profesor Stranzl) KRWISTOCZERWONE RÓŻE (39)
  • 2013 – PRAWO AGATY Serial TV (detektyw Pluciński),
  • 2012 – HISTORIA ROJA, CZYLI W ZIEMI LEPIEJ SŁYCHAĆ Film (funkcjonariusz UBP),
  • 2012 – PARADOKS Serial TV (minister Kownacki),
  • 2011 – HISTORIA ROJA, CZYLI W ZIEMI LEPIEJ SŁYCHAĆ, Film (Funkcjonariusz UBP)
  • 2011 – LICENCJA NA WYCHOWANIE – ODC. 86, Serial TV (Kolega Weroniki)
  • 2010 – NOWA – ODC. 5, Serial TV (Marcin Rajmund)
  • 2010 – MAŁA MATURA 1947, Film (Profesor Podkowiński, chemik)
  • 2010 – HOTEL 52 – ODC. 3, Serial TV (Leszek Mamiński)
  • 2010 – KONTRYM (M.PRUCHNIEWSKI), Teatr TV (Funkcjonariusz UB)
  • 2009 – TERAZ ALBO NIGDY! – ODC. 31, 32, Serial TV (Redaktor naczelny ‘Afery’)
  • 2009 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Producent filmowy Jędrzej ‘Jędrula’ Kossoń, sąsiad Kwiatkowskich)
  • 2009 – OJCIEC MATEUSZ – ODC. 20, Serial TV (Sadowski, wspólnik Lipskiego)
  • 2009 – GENERAŁ NIL, Film (Generał Stanisław Tatar)
  • 2009 – BLONDYNKA – ODC. 7-8, Serial TV (Bogdan, brat felczerowej)
  • 2009 – BARWY SZCZĘŚCIA – ODC. 315, 322, 335, Serial TV (Ojciec Ady)
  • 2008 – TRZECI OFICER – ODC. 1-2, 4-5, 7-8, 10, 13, Serial TV (Generał policji)
  • 2008 – TERAZ ALBO NIGDY! – ODC. 1, 3, 6, 22, Serial TV (Redaktor naczelny ‘Afery’)
  • 2008 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Producent filmowy Jędrzej ‘Jędrula’ Kossoń, sąsiad Kwiatkowskich)
  • 2008 – HOTEL POD ŻYRAFĄ I NOSOROŻCEM – ODC. 1, 4-5, 7, 11-13, Serial TV (Jurek Krzywulski)
  • 2007 – TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓW, Serial TV (Generał Awram Zawieniagin)
  • 2007 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Producent filmowy Jędrzej ‘Jędrula’ Kossoń, sąsiad Kwiatkowskich (C)*)
  • 2007 – DETERMINATOR – ODC. 1, 4, 6/7, 9/10, Serial TV (Tadeusz Dorenda, dyrektor szpitala)
  • 2007 – EKIPA – ODC. 3/4, Serial TV (Nadinspektor Wolski, komendant główny Policji)
  • 2007 – OSKARŻENI. ŚMIERĆ SIERŻANTA KAROSA, Teatr TV ()
  • 2007 – STYGMATYCZKA (G. ŁOSZEWSKI), Teatr TV (Naczelnik)
  • 2007 – REGINA, Serial TV (Policjant)
  • 2006 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Producent filmowy Jędrzej ‘Jędrula’ Kossoń, sąsiad Kwiatkowskich (C)*)
  • 2006 – OFICEROWIE – ODC. 5, 14, Serial TV (Generał policji)
  • 2006 – FALA ZBRODNI – ODC. 57-61, Serial TV (Minister Jan Widłak)
  • 2006 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 40, Serial TV (Wolski, wykładowca Michała)
  • 2006 – ŚMIERĆ ROTMISTRZA PILECKIEGO (R. BUGAJSKI), Teatr TV (Pułkownik Henryk Holder)
  • 2006 – PLEBANIA – ODC. 1085-1091, Serial TV (Detektyw)
  • 2005 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Producent filmowy Jędrzej ‘Jędrula’ Kossoń, sąsiad Kwiatkowskich (C)*)
  • 2005 – CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE – SERIA 3, ODC. 11, Serial TV (Seksuolog)
  • 2005 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 13, 16-17, 33, Serial TV (Wolski, wykładowca Michała)
  • 2004 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Producent filmowy Jędrzej ‘Jędrula’ Kossoń, sąsiad Kwiatkowskich (C)*)
  • 2004 – SIEDEM GRZECHÓW POPKULTURY, Film (Mojżesz)
  • 2004 – OFICER – ODC. 3, 5, 8, 11-12, Serial TV (Generał policji)
  • 2004 – KRYMINALNI, Serial TV (Karol, członek bandy)
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 171, Serial TV (Marek, ojciec Rafała)
  • 2004 – OD DZIŚ BĘDZIEMY DOBRZY (P. SALA), Teatr TV (Ojciec Kermita)
  • 2004 – KSIĄŻĘ NOCY (M. NOWAKOWSKI), Teatr TV (Dzielnicowy)
  • 2003 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Producent filmowy Jędrzej ‘Jędrula’ Kossoń, sąsiad Kwiatkowskich (C)*)
  • 2003 – SZYCIE NA GORĄCO, Serial TV (Cezary Czyjarek)
  • 2003 – POGODA NA JUTRO, Film (Policjant pilnujący Kozioła w szpitalu)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA III, ODC. 4, Serial TV (Strażnik miejski)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA II, ODC. 18, Serial TV (Jerzy Majdecki, przedstawiciel towarzystwa ubezpieczeniowego (tylko głos))
  • 2003 – WAMPIR (W. TOMCZYK), Teatr TV (Albin Musiał)
  • 2002 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Henryk Rowicki, dyrektor CVIII LO, mąż Elżbiety (B)*)
  • 2002 – DZIEŃ ŚWIRA, Film (Polityk)
  • 2002 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Producent filmowy Jędrzej ‘Jędrula’ Kossoń, sąsiad Kwiatkowskich (C)*)
  • 2002 – MIODOWE LATA – ODC. 96, Serial TV (Krzysztof Borejsza, narzeczony Anity)
  • 2002 – KRÓTKI KURS MEDIALNY (T. WISZNIEWSKI, R. BRUTTER), Teatr TV (Pułkownik)
  • 2002 – HAKER, Film (Ojciec Adama)
  • 2002 – TAM, GDZIE ŻYJĄ ESKIMOSI, Film (Członek rosyjskiej mafii)
  • 2001 – WIEDŹMIN, Serial TV (Haxo)
  • 2001 – PORANEK KOJOTA, Film (‘Mały’, człowiek ‘Dzikiego’ (C)*)
  • 2001 – TRĄD W PAŁACU SPRAWIEDLIWOŚCI (U. BETTI), Teatr TV (Maveri (C)*)
  • 2001 – GARDEROBA DAMSKA – ODC. 10, Serial TV (Fotografik Miron)
  • 2001 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Jędrula, sąsiad Kwiatkowskich)
  • 2001 – WIĘZY KRWI, Serial TV (Chris Keller, były narzeczony Ewy)
  • 2000 – WIELKIE RZECZY – GRA (2), Serial TV (Tomczyk)
  • 2000 – WYROK NA FRANCISZKA KŁOSA, Film TV (Kursz)
  • 2000 – TWARZE I MASKI, Serial TV (Wurski)
  • 2000 – RODZINA ZASTĘPCZA, Serial TV (Jędrula, sąsiad Kwiatkowskich)
  • 2000 – HERBATKA U STALINA (R. HARWOOD), Teatr TV (Harvey (B)*)
  • 2000 – URODZINY MISTRZA (Z. KSIĄŻEK), Teatr TV (Reżyser)
  • 2000 – ?… ZAPYTAŁ CZAS (K. SIESICKA), Teatr TV (Fabian)
  • 1999 – FUKS, Film (Ochroniarz Baba)
  • 1999 – TRZY SZALONE ZERA, Serial TV (Dzielnicowy)
  • 1999 – POLICJANCI – ODC. 4, 8, Serial TV (Markus)
  • 1999 – PAN TADEUSZ, Film (Domownik Sędziego)
  • 1999 – JA, MALINOWSKI – ODC. 10, 14, Serial TV ()
  • 1999 – BLUES (R. BRUTTER, T. WISZNIEWSKI), Teatr TV (Gała)
  • 1999 – ZAGUBIENI W YONKERS (N. SIMON), Teatr TV (Louie)
  • 1998 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 16, 46, Serial TV ()
  • 1998 – AMOK, Film (Policjant)
  • 1998 – BAMBUKO (M. WOJTYSZKO), Teatr TV (Aptekarz)
  • 1997 – SZTOS, Film (Fałszerz)
  • 1997 – TAEKWONDO, Film (Prezes klubu)
  • 1997 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 16, 46, Serial TV ()
  • 1997 – BŁĘKITNY ZAMEK (L. M. MONTGOMERY), Teatr TV (Eddy (A)*)
  • 1997 – IMPULS (R. BRUTTER, M. DUTKIEWICZ), Teatr TV (Kosmala (A)*)
  • 1997 – DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV ()
  • 1996 – NOCNE GRAFFITI, Film (Mały (C)*)
  • 1996 – TAJEMNICA SAGALI, Serial TV (Uczestnik zjazdu)
  • 1996 – WEZWANIE, Film TV (Funkcjonariusz SB)
  • 1996 – DOM – SERIA III, ODC. 14, Serial TV (Plutonowy)
  • 1996 – CZYTADŁO (T. KONWICKI), Teatr TV (Kaukazczyk)
  • 1996 – IVETTE (G. DE MAUPASSANT), Teatr TV (Saval)
  • 1995 – EKSTRADYCJA – ODC. 1, 2, Serial TV ()
  • 1995 – PUŁKOWNIK KWIATKOWSKI, Film ()
  • 1995 – LES MILLES, Film (Ptasznik)
  • 1995 – KOMPLEKS POLSKI (T. KONWICKI), Teatr TV ()
  • 1994 – PSY 2. OSTATNIA KREW, Film (Esbek Wawro (C)*)
  • 1994 – STRZAŁY U CYRANA (R. CHANDLER), Teatr TV (Shenvair)
  • 1993 – LISTA SCHINDLERA, Film (Oficer Gestapo)
  • 1993 – PLECAK PEŁEN PRZYGÓD – ODC. 2, Serial TV (Ojciec Aslaka)
  • 1993 – POZA MIASTEM (J. B. PRIESTLEY), Teatr TV (John Jayjay-Lapford)
  • 1992 – CZARNE SŁOŃCA, Film (Tadeusz Wilk (A)*)
  • 1992 – PSY, Film (Esbek Wawro (C)*)
  • 1992 – ŻEGNAJ ROCKEFELLER – ODC. 2, Serial TV (Sprzedawca)
  • 1991 – DERBY W PAŁACU (J. ABRAMOW), Teatr TV (Pedro Luis Albornos)
  • 1991 – PRZYGODY SINDBADA ŻEGLARZA (WG B. LEŚMIANA), Teatr TV ()
  • 1988 – KRÓL KOMPUTERÓW, Film TV ()
  • 1988 – PIĘĆ MINUT PRZED GWIZDKIEM, Film TV ()
  • 1987 – DORASTANIE, Serial TV (Jan Braniak (A)*)
  • 1986 – TEATRUM WIELE TU MOŻE UCZYNIĆ, Film TV ()
  • 1986 – ZMIENNICY – ODC. 7, 9, 13, Serial TV (Pan Andrzej)
  • 1985 – ROŚLINY TRUJĄCE, Film TV (‘Siara’)
  • 1985 – LABIRYNT, Film ()
  • 1984 – MIŁOŚĆ Z LISTY PRZEBOJÓW, Film (Piotr (A)*)
  • 1983 – NA STRAŻY SWEJ STAĆ BĘDĘ, Film (Herbert Białas “Szrama” (C)*)
  • 1983 – THAIS, Film (Chereon)
  • 1982 – POPIELEC, Serial TV (Józuś Garstka (A)*)
  • 1982 – WIELKI BIEG, Film TV (Kazimierz Sosna (C)*)
  • 1982 – PRZESŁUCHANIE, Film (Ubek ‘Czesiek’ aresztujący Antoninę)
  • 1979 – GODZINA ‘W’, Film (Strzelec ‘Orzeł’ (C)*)