Wiek
77
Wzrost
163
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
blond
Szkoła
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie

  • 2013 – PRAWO AGATY Serial TV (sędzia w sprawie Rybińskiej) (44)
  • 2008 – KRYMINALNI Serial TV (Wanda Zielnik, matka Andrzeja),
  • 2007 – SĄSIEDZI Serial TV (Izabela Mikułowska, matka Patrycji),
  • 2005 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – Serial TV (Zofia, babcia Kingi)
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE –  Serial TV (Niedzielska)
  • 2003 – NA DOBRE I NA ZŁE -Serial TV (Niedzielska)
  • 2002 – LOKATORZY –  Serial TV (Sędzina)
  • 2000 – PIOTREK ZGUBIŁ DZIADKA OKO, A JASIEK CHCE DOŻYĆ SPOKOJNEJ STAROŚCI, Serial TV (Klientka cioci Dzidzi)
  • 1995 – RADIO ROMANS – ODC. 27-29, Serial TV (Anna, kochanka Kazimierza Chocholaka)
  • 1994 – RADIO ROMANS – ODC. 7-8, 10-11, 18-19, 21, Serial TV (Anna, kochanka Kazimierza Chocholaka)
  • 1993 – ŻEGNAJ AMERYKO!, (Haushalterin)
  • 1990 – MARIA CURIE, Serial TV (Bronisława Dłuska – siostra Maria Curie)
  • 1988 – POWRÓT DO POLSKI, Film TV (Maria Seydowa)
  • 1988 – MY NIŻEJ PODPISANI (A. GELMAN), Teatr TV (Violetta)
  • 1982 – PENSJA PANI LATTER, Film (Panna Malinowska, właścicielka pensji)
  • 1980 – PROCES ALBERTA FORSTERA (J. KOTLICA), Teatr TV (Tłumaczka)
  • 1979 – PO DRODZE, Film (Magda Sierańska, kuzynka Barbary)
  • 1979 – W SŁOŃCU I W DESZCZU, Serial TV (Pelagia, siostra Bolka (C)*)
  • 1979 – OSTATNIA NOC PRZED KOŃCEM REJSU (S. GOSZCZURNY), Teatr TV (Ela)
  • 1979 – CIĘŻKIE CZASY (M. BAŁUCKI), Teatr TV (Bronia)
  • 1979 – WŁASNĄ DROGĄ (R. IBRAHIMBEKOW), Teatr TV (Ania Bokotowa)
  • 1978 – SYMFONIA PRASKA (J. GUDMUNDSSON), Teatr TV (Dziewczyna,Kobieta)
  • 1977 – MILIONER, Film (Kasia Banachowa, koleżanka Zośki)
  • 1977 – MŁYN NA WZGÓRZU (K. GJELLEROUP), Teatr TV (Liza)
  • 1977 – POWÓDŹ (H. BERGER), Teatr TV (Lizzie)
  • 1977 – PRAWDA WYŻSZA NIŻ KSIĘŻYC (P. NERUDA), Teatr TV ()
  • 1976 – PRÓBA OGNIA I WODY, Film (Żona Janicza)
  • 1976 – JESTEŚ MOJĄ RÓŻĄ (B. SKOLD), Teatr TV
  • 1974 – GNIAZDO, Film (Dobrawa , żona Mieszka)
  • 1974 – JUSTYNA (WG E. ORZESZKOWEJ), Teatr TV (Justyna)
  • 1974 – NADZIEJA (H. HEIJERMANS), Teatr TV (Maroettje)
  • 1973 – CIEMNA RZEKA, Film (Władka, siostra Zenka)
  • 1973 – DRZWI W MURZE, Film (Krystyna)
  • 1973 – BIAŁA ZARAZA (K. CAPEK), Teatr TV (Anetka)
  • 1971 – WĘZEŁ (G. KOLIŃSKI), Teatr TV (Helena)
  • 1970 – POŁUDNIK ZERO, Film (Majka Jadwiga)
  • 1970 – BALLADA ŻOŁNIERSKA (J. MAŃKOWSKI), Teatr TV ()
  • 1969 – ZNICZ OLIMPIJSKI, Film (Helena Marusarzówna)
  • 1968 – SAMOTNOŚĆ WE DWOJE, Film (Służąca Hanka)
  • 1967 – JULIA, ANNA, GENOWEFA…, Film (Anna)