Wiek
63
Wzrost
177
Kolor oczu
niebieskie
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2016 – 

    Film fabularny

     (ksiądz Władysław Mendrala)

  • 2015 – RANCZO Serial TV (szklarz) DEMONY KUSEGO (112)
  • 2014 – NA KRAWĘDZI 2 Serial TV (6)
  • 2014 – NA KRAWĘDZI 2 Serial TV (Stanisław Murek, ojciec Krysi) (7)
  • 2014 – RANCZO Serial TV(szklarz) LOS POGORZELCA (99)
  • 2013 – CZAS HONORU Serial TV (kapitan w Gdyni) ULTIMATUM RAINERA (69)
  • 2013 – SYBERIADA POLSKA Film fabularny (mężczyzna)
  • 2012 – HANS KLOSS. STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŚMIERĆ Film (pielęgniarz),
  • 2012 – SYBERIADA POLSKA Film (mężczyzna),
  • 2011 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Jakub Weimann),
  • 2010 – OPTYMISTA Serial TV (sąsiad),
  • 2009 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Stefan Jabłoński),
  • 2009 – POPIEŁUSZKO. WOLNOŚĆ JEST W NAS Film (oficer LWP),
  • 2008DORĘCZYCIEL Serial TV (gangster),
  • 2008 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (policjant),
  • 2008 – PLEBANIA – ODC. 1000, Serial TV (Mężczyzna)
  • 2007 – OGRÓD LUIZY, Film (‘Kulawka’)
  • 2007 – MAGDA M. – ODC. 50, Serial TV (Klient)
  • 2007 – HALO, HANS! CZYLI NIE ZE MNĄ TE NUMERY!, Serial TV (Uczestnik castingu na sobowtóra Hansa Klossa)
  • 2007 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 119, 121, Serial TV ()
  • 2007 – FALA ZBRODNI – ODC. 94/95, Serial TV (Stancfeld)
  • 2007 – STYGMATYCZKA (G. ŁOSZEWSKI), Teatr TV (Ordynator)
  • 2006 – RODZINA ZASTĘPCZA – ODC. 236, Serial TV (Menel)
  • 2006 – FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY – ODC. 4, Serial TV ()
  • 2006 – BULIONERZY – ODC. 61, Serial TV (Mietek Jastrzębski)
  • 2006 – ŚMIERĆ ROTMISTRZA PILECKIEGO (R. BUGAJSKI), Teatr TV (Oskarżony Witold Różycki)
  • 2006 – PAN GUSTAW I MATYLDA (S. KUŹNIK), Teatr TV (Lekarz pogotowia)
  • 2005 – BULIONERZY – ODC. 19, 36, 52, Serial TV (Mietek Jastrzębski)
  • 2005 – AUSCHWITZ. THE NAZIS & THE ‘FINAL SOLUTION’, Cykl TV (Porucznik Konrad Morgen, SS-man przeprowadzający dochodzenie w Auschwitz)
  • 2005 – JULIUSZ CEZAR (W. SHAKESPEARE), Teatr TV ()
  • 2004 – DZIUPLA CEZARA – ODC. 3, Serial TV (Robotnik)
  • 2004 – CAŁKIEM NOWE LATA MIODOWE – ODC. 2, 9, 11, Serial TV (Żebrak Rycho)
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 182, 184, Serial TV (Przewodniczący sądu lekarskiego)
  • 2004 – BULIONERZY – ODC. 7, 17, Serial TV (Mietek Jastrzębski)
  • 2003 – SFORA – ODC. 3, Serial TV (Policjant dyżurny w budynku policji)
  • 2003 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Aspirant Iwicki poszukujący zaginionej Gabrieli)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA III, ODC. 18, Serial TV (Lekarz)
  • 2003 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 12, Serial TV (Psychiatra)
  • 2002 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Policjant, starszy aspirant Lewandowski)
  • 2002 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 57, 58, Serial TV (Policjant, znajomy właściciela warsztatu samochodowego)
  • 2002 – KASIA I TOMEK – SERIA I, ODC. 14, Serial TV (Celnik (tylko głos))
  • 2002 – BEZ LITOŚCI, Film (Policjant dyżurny w budynku policji)
  • 2001 – KOCHAM KLARĘ – ODC. 7, Serial TV (Listonosz Czesio)
  • 2001 – DOTKNIĘCIA (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Robotnik)
  • 2001 – MIŚ KOLABO (P. KOKOCIŃSKI), Teatr TV (Technik)
  • 2000 – CUD PURYMOWY – Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Kolega Heńka)
  • 2000 – DOM – SERIA III, Serial TV (Strażnik w Wytwórni Filmów Dokumentalnych)
  • 2000 – MIODOWE LATA, Serial TV (Menel, występujący w programie)
  • 2000 – SEZON NA LESZCZA, Film (Patolog przeprowadzający sekcję zwłok ‘Laski’)
  • 1999 – PALCE LIZAĆ – ODC. 6, Serial TV (Listonosz)
  • 1999 – OPERACJA ‘KOZA’, Film (Sprzedawca trumien)
  • 1998 – MIODOWE LATA – ODC. 1, Serial TV (Posłaniec)
  • 1998 – RODZICÓW NIE MA W DOMU – ODC. 51, Serial TV (Dziennikarz)
  • 1998 – KOMMISSAR REX, Serial TV (Bukowski (B)*)
  • 1997 – BOŻA PODSZEWKA – ODC. 15, Serial TV (Partyzant)
  • 1997 – SARA, Film (Policjant)
  • 1997 – SZTOS, Film ()
  • 1997 – MUSISZ ŻYĆ, Film ()
  • 1997 – DOM – SERIA II, ODC. 18-19, Serial TV ()
  • 1997 – CASANOVA (J. ŻUREK), Teatr TV ()
  • 1997 – DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV ()
  • 1997 – CASANOVA (J. ŻUREK), Teatr TV ()
  • 1996 – WIRUS, Film (Policjant)
  • 1996 – CHŁOPCY Z PLACU BRONI (F. MOLNAR), Teatr TV (Strażnik)
  • 1996 – NASZA MAMA CZARODZIEJKA (J. PAPUZIŃSKA), Teatr TV ()
  • 1995 – EKSTRADYCJA – ODC. 2, Serial TV (Policjant)
  • 1995 – KRÓL OLCH, Film (Gość Göringa)
  • 1995 – POMYŁKA, Teatr TV (Strażnik)
  • 1995 – SUKCES…, Serial TV (Urzędnik)
  • 1994 – POLSKA ŚMIERĆ, Film TV (Stary magister)
  • 1994 – SPÓŁKA RODZINNA – ODC. 10, Serial TV (Grigorij)
  • 1994 – BIAŁA ZAPAŚĆ (H. QUIROGA), Teatr TV ()
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ – ODC. 14, Serial TV (Portier)
  • 1993 – BANK NIE Z TEJ ZIEMI, Serial TV ()
  • 1993 – DWIE GŁOWY PTAKA (W. TERLECKI), Teatr TV (Protokolant)
  • 1992 – PIERŚCIONEK Z ORŁEM W KORONIE, Film (Pracownik KM PPR)
  • 1992 – PSY, Film (Policjant ‘Student’)
  • 1992 – BECKET, CZYLI HONOR BOGA (J. ANOUILH), Teatr TV (Służący)
  • 1991 – POGRANICZE W OGNIU – ODC. 22, Serial TV (Szef grupy operacyjnej)
  • 1991 – W NASZYM DOMU (K. KARABASZ), Teatr TV (Mariusz (A)*)
  • 1991 – W LABIRYNCIE, Serial TV (Andrzej)
  • 1991 – KEAN (A. DUMAS/J.P. SARTRE), Teatr TV ()
  • 1990 – KAPITAN CONRAD, Serial TV ()
  • 1990 – KORCZAK, Film (Gestapowiec)
  • 1987 – RZEKA KŁAMSTWA – ODC. 2-3, Serial TV (Walek)
  • 1987 – ŚMIECIARZ – ODC. 4, Serial TV ()
  • 1987 – POSKROMIENIE ZŁOŚNICY (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Biondello)
  • 1986 – PASKUDNA HISTORIA (F. DOSTOJEWSKI), Teatr TV (Student)
  • 1985 – STRZAŁY O ŚWICIE – Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Fotograf)
  • 1985 – HAMLET (W. SHAKESPEARE), Teatr TV ()
  • 1984 – DOM WARIATÓW, Film (Wieśniak)
  • 1984 – DZIEŃ CZWARTY, Film TV (NN ‘Gram’)