Wiek
69
Wzrost
178
Kolor oczu
brązowe
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2020 – 25 LAT NIEWINNOŚCI Film fabularny (sędzia komisji ds. zwolnień)
  • 2020 – BANKSTERZY Film fabularny (facet ze służb)
  • 2020 – KRÓL Serial fabularny (klient Ryfki)
  • 2020 – LUDZIE I BOGOWIE Serial fabularny (ksiądz na pogrzebie)
  • 2019 – RUFUS Film fabularny – krótkometrażowy (pan Marian)
  • 2018 – BOTOKS Serial fabularny (dyrektor szpitala)
  • 2018 – PRYMAS HLOND Spektakl telewizyjny (Józef Beck)
  • 2018 – ROJST Serial fabularny (Zarzycki, ojciec Piotra)
  • 2017 – BOTOKS Film fabularny (dyrektor szpitala)
  • 2017 – CZERWONY PUNKT Film fabularny – krótkometrażowy (mężczyzna czytający gazetę)
  • 2016 – DRUGA SZANSA. DRUGI SEZON Serial fabularny (bandzior od Heina)
  • 2016 – PITBULL. NOWE PORZĄDKI Film fabularny (Borek)
  • 2015 – SKAZANE Serial TV (podporucznik Służby Więziennej, naczelnik Aresztu Śledczego w Warszawie) (9)
  • 2014 – NA KRAWĘDZI 2 Serial TV (adwokat Niżyńskiego) (8)
  • 2014 – SŁUŻBY SPECJALNE Film fabularny (gen. bryg. Romuald Światło, były szef WSI)
  • 2014 – SŁUŻBY SPECJALNE Serial TV (gen. bryg. Romuald Światło, szef WSI)
  • 2013 – PRAWO AGATY Serial TV (mecenas reprezentujący Łukasza Gajdę),
  • 2012 – HANS KLOSS. STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŚMIERĆ Film (ruski oficer),
  • 2012 – RANCZO Serial TV (politolog),
  • 2011OJCIEC MATEUSZ Serial TV (dyrektor banku),
  • 2010 – PLEBANIA Serial TV (Maniek),
  • 2010 – RÓŻYCZKA Film,
  • 2009 – BAŚNIE I BAJKI POLSKIE Film animowany (głosy postaci animowanych) (burmistrz),
  • 2009 – BAŚNIE I BAJKI POLSKIE Film animowany (głosy postaci animowanych) (dworzanin),
  • 2009 – BAŚNIE I BAJKI POLSKIE Film animowany (głosy postaci animowanych) (rybak),
  • 2009 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (adwokat Nowaka; nie występuje w napisach),
  • 2009 – POPIEŁUSZKO. WOLNOŚĆ JEST W NAS Film  (sędzia),
  • 2008 – BAŚNIE I BAJKI POLSKIE Film animowany(głosy postaci animowanych) (marszałek Papuzow, burmistrz, gość),
  • 2008 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (okulista),
  • 2008 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (mecenas Walecki, adwokat Napierskiego),
  • 2008 – TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK Spektakl telewizyjny (Stryj),
  • 2008 – TERAZ ALBO NIGDY! Serial TV (mieszkaniec osiedla),
  • 2008 – WW II. BEHIND CLOSED DOORS. STALIN, THE NAZIS AND THE WEST Serial TV (oficer NKWD aresztujący żonę Mołotowa; nie występuje w napisach),
  • 2007 – AFERA MIĘSNA Spektakl telewizyjny  (Podpułkownik Tadeusz Kozłowski),
  • 2007EKIPA Serial TV (wiceminister MSWiA),
  • 2007 – KRYMINALNI Serial TV (Waldemar Czereda),
  • 2007MAMUŚKI Serial TV (organizator konkursu “Miss Matki i Córki”),
  • 2007 – NIANIA Serial TV (policjant),
  • 2007 – PLEBANIA Serial TV (ojciec Marcina),
  • 2007 – TWARZĄ W TWARZ Serial TV (adwokat Agnieszki; odcinki: 7),
  • 2006ALE SIĘ KRĘCI! Serial TV (taksówkarz),
  • 2006 – FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY Serial TV (właściciel kantoru w Łodzi),
  • 2006 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (zaintresowany kupnem mieszkania Marty),
  • 2006 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 271, 274, Serial TV (Okulista)
  • 2006 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 414, Serial TV (Zaintresowany kupnem mieszkania Marty)
  • 2006 – FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY, Serial TV (Właściciel kantoru)
  • 2006 – ALE SIĘ KRĘCI!, Serial TV (Taksówkarz)
  • 2005 – WARTO KOCHAĆ, Serial TV (Paprocki)
  • 2005 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 227, Serial TV (Okulista)
  • 2005 – MUNICH, Film (Tuvia Sokolovsky, trener ciężarowców izraelskich uciekający przez wybite okno)
  • 2005 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Lekarz)
  • 2004 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 31, Serial TV (Aspirant)
  • 2004 – OFICER – ODC. 4, Serial TV (Patolog)
  • 2004 – DZIUPLA CEZARA – ODC. 6, Serial TV (Inspektor Wilski)
  • 2004 – WNIEBOWSTĄPIENIE (T. KONWICKI), Teatr TV (Milicjant II)
  • 2003 – WARSZAWA, Film (SOK-ista)
  • 2003 – MIODOWE LATA – ODC. 126, Serial TV (Policjant)
  • 2003 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 10, Serial TV (Klown)
  • 2002 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Komisarz Kadulak, policjant z Komendy Stołecznej Policji prowadzący postępowanie wyjaśniające w sprawie usiłowania porwa)
  • 2002 – MIODOWE LATA – ODC. 106, Serial TV (Policjant)
  • 2002 – PIĘKNA PANI SEIDENMAN (A. SZCZYPIORSKI), Teatr TV ()
  • 2002 – LORD JIM (J. CONRAD), Teatr TV (Rzeczoznawca)
  • 2001 – KOCHAM KLARĘ – ODC. 13, Serial TV (Sierżant Kowal)
  • 2001 – MIODOWE LATA – ODC. 78, Serial TV (Sierżant)
  • 2001 – MARSZAŁEK PIŁSUDSKI – ODC. 2, 8, Serial TV (Działacz PPS-u)
  • 2001 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 33, Serial TV (Nauczyciel w technikum Pawła Zduńskiego)
  • 2000 – GRZECHY STAROŚCI (M. WOJTYSZKO), Teatr TV (Edmund Michotte (C)*)
  • 2000 – SUKCES, Serial TV (Inspektor Machnik)
  • 2000 – MIODOWE LATA – ODC. 54, Serial TV (Dzielnicowy)
  • 2000 – MIASTECZKO, Serial TV ()
  • 2000 – LOKATORZY – ODC. 9, Serial TV ()
  • 2000 – DOM – SERIA III, ODC. 24, Serial TV (Organizator turnieju piłkarskiego)
  • 2000 – ENDURO BOJZ, Film (Komendant wojewódzki)
  • 1998 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 10, Serial TV ()
  • 1998 – EKSTRADYCJA 3 – ODC. 8, Serial TV ()
  • 1998 – MIŁOŚĆ NA KRYMIE (S. MROŻEK), Teatr TV (Marynarz I)
  • 1996 – SUKCES…, Serial TV (Dyrektor przedsiębiorstwa)
  • 1995 – TRZEWIKI SZCZĘŚCIA (B. HERTZ), Teatr TV (Sędzia)
  • 1993 – PORA NA CZAROWNICE, Film (Burmistrz)
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ, Serial TV (Aresztant)
  • 1993 – BANK NIE Z TEJ ZIEMI, Serial TV (Licytator)
  • 1992 – TAJNA MISJA – TAJEMNICA POLSKIEGO ŹREBAKA, Serial TV (Józef)
  • 1992 – OGIEŃ NA WICHRZE (K. BERWIŃSKA), Teatr TV (Krytyk I)
  • 1991 – PANNY I WDOWY – ODC. 4, Serial TV (Oficer NKWD)
  • 1991 – POWODZENIA, ŻOŁNIERZYKU, Serial TV (Dyrektor więzienia / Direceteur (Bonne Nouvelle))
  • 1989 – GORYL, CZYLI OSTATNIE ZADANIE, Film TV (Kierowca)
  • 1988 – W LABIRYNCIE, Serial TV ()
  • 1987 – CO TO KONIA OBCHODZI?, Film TV ()
  • 1987 – DOM – SERIA I, ODC. 12, Serial TV ()
  • 1987 – PARADYZJA (J.A. ZAJDEL), Teatr TV ()
  • 1984 – BARYTON, Film ()
  • 1983 – BLUSZCZ, Film (Lucek (C)*)
  • 1983 – WEDLE WYROKÓW TWOICH…, Film ()
  • 1982 – DOM – SERIA I, ODC. 8, 11, Serial TV ()
  • 1982 – CZŁOWIEK Z DWÓCH CZASÓW (B. SHAW), Teatr TV (Reporter TV)
  • 1981 – 07 ZGŁOŚ SIĘ, Serial TV (sierżant Olszówka)
  • 1981 – PRZYJACIELE – ODC. 3-5, Serial TV (Piotr Szurmacha (B)*)
  • 1981 – CYRANO DE BERGERAC (E. ROSTAND), Teatr TV ()
  • 1980 – GŁÓD (K. HAMSUN), Teatr TV (Subiekt)
  • 1979 – PRZYJACIELE – ODC. 2, Serial TV (Piotr Szurmacha (B)*)
  • 1978 – BOSO, ALE W OSTROGACH (S. GRZESIUK), Teatr TV (Lokator)
  • 1978 – ZALEGŁY URLOP, Film TV (Projektant)
  • 1977 – AKCJA POD ARSENAŁEM, Film (Czesiek)
  • 1977 – LALKA – ODC. 1, Serial TV (Kelner Józio)
  • 1977 – COŚ ZA COŚ, Film TV ()
  • 1977 – PRZED BURZĄ R. FRELEK, W.T. KOWALSKI), Teatr TV ()